Життя має особливість бути непередбачуваним, воно може бути сповнене різноманітними подіями та речами. Спланувати весь період існування ще нікому не вдавалося, проте можливо передбачити навчання та обрати омріяну роботу, що буде приносити не тільки матеріальне задоволення, а й моральну втіху.
Виїзд з рідної країни
Мінливість економічної ситуації в світі та в державі, змушує працездатне населення шукати гроші та заробіток за межами рідної батьківщини. Якщо рішення про переїзд вже прийнято, потрібно потурбуватися про необхідні документи заздалегідь. Підготовка документів може затягнутися, що виключно негативно може відобразитися на отриманні вакансії, а також під час початку навчального року або курсу.
Процедура консульської легалізації
Якщо держава, до якої запланованій переїзд, не входить до складу тих держав, що підписали Гаагську конвенцію, всі документи потрібно оформити згідно процедури консульської легалізації. Цей процес передбачає відвідини декількох державних структур.
Для того, щоб легалізувати документ необхідно бути отримати відповідні відмітки у :
- Міністерстві Юстиції;
- Міністерстві закордонних справ;
Крім того, консульська легалізаціяпередбачає отримання нотаріально завірених копій оригіналів документів, які потрібно перевести на мову держави, до якої планується переїзд. Іноді, переклад може бути подвійний, що відповідно потребує і подвійного підтвердження нотаріусом. Отримані кінцеві документи підлягають наданню в консульство держави для позначення спеціальним штампом.
Можливі нюанси під час оформлення документів
Взагалі процедура консульської легалізації достатньо проста, якщо є повний спектр інформації щодо проведення усього процесу. Проте,існує певний перелік особливостей, котрі можуть збільшити строки отримання дозволу не виїзд з держави. Так, якщо вища освіта була отримана за межами батьківщини, підтвердити документ про освіту необхідно буде за допомогою нострифікації.
Певні вимоги існують для свідоцтва про народження та для свідоцтва про шлюб. Вони повинні бути певного зразка, тобто видані в проміжок від 2003 року. Якщо вони були отримані раніше,або мають плівку-ламінацію, яку неможливо видалити без ризику пошкодження документів,слід замовити в органів РАГСу дублікати. Для консульської легалізації також потрібно отримати печатку від Головного управління Юстиції. Отримати її в строк необхідно обов'язково.
Таким чином, процедура може бути складною, при наявності вище вказаних особливостей. Уникнути непередбачених затримок в оформленні-можливо, якщо скористатися послугами aitochka.com, що надає послуги легалізації документів.
Переваги, що надає послуга в спеціалізованій компанії
Якщо строки від'їзду мають чіткі обмеження, не слід нехтувати часом,та одразу звертатися до спеціалістів. Замовлення послуги узгодження та отримання консульської легалізації заощаджує фінансові витрати, час, зберігає нервову систему.